Přidat odkaz

Vzdělávání

Vzdělávání

Seznam inzerátů - vršek:

Anatomie online

Opakování anatomie online pro studenty medicíny s 300 anatomickými schématy z Memorixu Anatomie. Jak si opakuješ a poznávᚠanatomické pojmy, aplikace zjišuje stav Tvých znalostí a další otázky Ti...

Staň se atraktivním mužem!

Revoluční český projekt od experta na mezilidské vztahy. Zákony Atraktivity otevírá českým mužům oči a nové možnosti žití šastného a naplněného života.

Pindex.cz - hodnocení učitelů,škol,kolej

Pindex.cz - svobodný prostor studentů a učitelů. Hodnocení učitelů, škol a kolejí. Atrium - aby učitelé a studenti spolu komunikovali.

MBA studium online

MBA školu už je možné studovat i online, jedná se o speciální příležitost určenou vytíženým manažerům, kteří by neměli na každodenní studium čas. Díky online studiu lze studovat MBA školu naprosto ...

Studijní materiály

Portál určený ke sdílení studijních materiálů studenty stavebního inženýrství, množství seminárek, testů, vypracovaných cvičení, zpracovaných protokolů a hodnocení vyučujících....

Fotografické kurzy

Nabízíme fotografické kurzy na míru pro Vás neváhejte nás kontaktovat !

Radovan Vaculík - Taroc Consulting

Taroc Consulting - školíme a trénujeme jak na efektivní prezentaci v praxi. Naučíme Vás manažerské a obchodní dovednosti, aby měl Vᚠtým ten správný drive. Personální služby, jak vybírat nové zamě...

CNC knihy | Heidenhain CNC programovanie

CNC knihy, Kniha Heidenhain ,Kniha Heidenhain + ISO, programovanie CNC strojov

Seznam inzerátů - střed:

Mateřská škola Lužec n.V.

Mateřská škola v Lužci nad Vltavou, předškolní zařízení pro 80 dětí. Organizace dne v MŠ, vzdělávání, fotogalerie, školní jídelna, kontakty.

Sensei – vzdelávacie centrum

Sme vzdelávacie centrum so zameraním hlavne na kurzy fotografovania, jazykové kurzy a kurzy masírovania. Organizujeme kurzy pre začiatočníkov ale aj pokročilých.

Seznámit se je snadné

Jak se stát přitažlivějším? Jak lépe komunikovat a seznamovat se bez stresu? eBooky a video kurzy

Profistudium

Profesionální pomoc se seminární, bakalářskou a diplomovou prací. Levně, kvalitně, profesionálně.

Černobílém centru

Kurzy, přednášky a semináře pořádané v Černobílém centru Praha. Černobílé centrum pořádá kurzy, semináře a přednášky účetnictví, rekvalifikace i volnočasové aktivity.

Jazyková škola Plzeň

Nabízíme kvalitní jazykové vzdělání. Nᚠproškolený personál realizuje naše služby vždy, nejmodernějšími metodami. Jsme Vám vždy plně k dispozici !

Střední školy v ČR

Přehledný výběr střední školy pro všechny zájemce o studium. Vyberte si na hledej-školu střední školu podle svých představ.

Seznam inzerátů - spodek: