Přidat odkaz

Volejbal

Volejbal

Seznam inzerátů - vršek:

Beach Centrum

Organizujeme turnaje v plážovém volejbalu pro smíšené, mužské i ženské týmy. Pořádáme také turnaje pro všechny věkové kategorie v různých dovednostních úrovních. Snažíme se o rozvoj plážového volej...

Okresní volejbalový svaz Most

Oficiální webové stránky okresního volejbalového svazu Most. Dozvíte se zde vše o volejbalovém dění v Mosteckém okrese, možná i něco navíc.

Volejbal Lavina Brno

Navštivte oficiální webové stránky smíšeného volejbalového družstva Lavina. Naleznete zde informace o týmu, jeho hráčích, výsledcích a mimo fotek a videí i spoustu volejbalové zábavy....

Beachvolejbalistky Háječková a Klapalová

Oficiální webové stránky reprezentační dvojice v beachvolejbalu - několikanásobné mistryně republiky Lenky Háječkové a akademické mistryně světa Hany Klapalové.

Tj energetik chvaletice

TJ Energetik Chvaletice - zde se dozvíte více o našem volejbalovém oddílu. O našich úspěších, ale také prohrách. Fanděte TJ Energetik Chvaletice již dnes.

Vendryňáci-amatérské družstvo z Vendryně

hrajeme převážně turnaje a soutěže smíšených družstev ve Vendryni a oblasti Třince, Těšín a Ostravska

Beachclub Strahov

Beachclub Strahov je jediný areál v ČR s celosezónním provozem pevné haly s vyhřívaným pískem a čtyřmi venkovními beach volejbalovými kurty. Kurty jsou přístupné veřejnosti.

Volejbalová metodika

Volejbalové stránky zabývající se metodikou, herními pravidly, sportovním tréninkem, historií volejbalu, odbornou literaturou a vším, co s volejbalem souvisí.

Seznam inzerátů - střed:

BEACH VOLEJBAL PRAHA ARENA

- je univerzální sportoviště pro plážové sporty. Arena - to jsou tři kurty v hale s vyhřívaným pískem a čtyři kurty venku. Provozuje Beachclub Strahov o.s.. Vlastní šklola beach volejbalu dětí. Skv...

Kilšoteři - volejbal Žďár nad Sázavou

Toto jsou stránky potulných volejbalistů ze Žďáru nad Sázavou a okolí. Najdete zde informace o naších členech, akcích a jiné nedůležité informace okolo našeho volejbalu.

Volejbal SK Meteor Praha-pronájem kurtů

Pronajímáme antukové volejbalové kurty - možnost pronájmu celého sportovního areálu se 7 kurty. V areálu je parkoviště, restaurace a hotel.

Volejbalový klub Planá

Volejbalový klub planá při TJ Sokol. Aktuality, pořádané akce, tiskové zprávy. Kalendář turnajů. Historie klubu.

Dambeach

Beach volejbal - Diana Žolnerčíková a Markéta Krotká. Zveme Vás na turnaje v plážovém volejbalu. Přejeme krásný sportovní zážitek.

Volejbalový klub Studienka

Stránky volejbalového klubu Studienka. História klubu, aktuality a výsledky. Kadetky, strašie ziačky, mladšie žiačky.

Beachvolejbalový klub Kutná Hora

Stránky Beachvolejbalového klubu Kutná Hora, pořádané turnaje, fotogalerie atd.

Seznam inzerátů - spodek: