Přidat odkaz

Věda

Věda

Seznam inzerátů - vršek:

Online premena jednotiek

Stránka zaoberajúca sa premenou fyzikálnych jednotiek. Prevod jednotiek vo viac ako 30 veličinách, môžete prevádza vo veličinách dĺžka, hmotnos , objem, tlak, rýchlos čas a iné.

Automatizace organická syntéza

Automatizace organické syntézy a automatizovaná organická syntéza, PC řízené technologické procesy a automatizované laboratorní systémy organické syntézy, výzkumu a vývoje a chemických výrob, cGMP ...

Lacov vedecký blog

Blog Ladislava Idesa , manažéra softvérovej spoločnosti. Jeho výsledné fyzikálne a duchovné teórie sa navzájom prelínajú a bude ich tu uverejňova . .

Molekulová fyzika a termodynamika

Molekulová fyzika a termodynamika podrobněji. Skupenství látek a fyzické vlastnosti pod drobnohledem. Několik informací, vhodné pro chemické obory a fyziku. .

Kalkula.cz - online kalkulačka

Kalkula.cz je kalkulačka online se základními i pokročilými matematickými funkcemi. Počítá procenta, přepočítává měny, zaokrouhluje, atd. Výpočty lze zaznamenat na pásku.

HRANATÝ Atom

Novinky ze světa vědy a techniky. Stránka obsahuje i fórum.

Safibra optika fotonika optická vlákna

Prodáváme výrobky z oblasti fotonika, optoelektronika, přístrojová technika, vláknová optika a optické vláknové senzory, miniaturní spektrometry. Nabízíme vývoj prototypů, výrobu přístrojů a monito...

Horoskopy

Podívejte se jaký je váš hvězdný horoskop. Horoskopy z tarotových karet.

Seznam inzerátů - střed:

Mineralogický klub Čachtice

Mineralogický klub Čachtice sa zaujíma o minerály a horniny, katakomby, paleontológiu a ochranou prírody. Koná expozície v čachtickom múzeu.

Online slovník

Nevíte, jak se řekne nějaké cizí slovo? Na OnlineSlovnik.info se nachází slovník: angličtina, němčina, francouština, ruština, španělština.

Palivové dřevo

Palivové dřevo je nejlevnější palivo současnosti. Přejděte i vy na topení dřevem a už v krbu nebo kamnech. Dozvíte se, jaký druh dřeva je pro topení nejvhodnější a můžete si zjistit ceny palivov...

Co se událo v roce 83

Znáte nejznámější události z roku 1983? U nás se dočtete o všem, co hnulo tehdejším světem, politikou, šoubiznisem a podobně. Data narození stejného ročníku celebrit a sportovců. .

Šperky - stránky historie a faktu

Stránky o historii a faktech v oblasti klenotů a šperků informují o možnostech opracování, vlastnostech a druhů šperků. Naučte se i vy něco o značení šperků a starostlivosti o ně. .

Satelitní HDTV - SES ASTRA

Díky ASTŘE můžete přijímat nejen svůj oblíbený televizní program, rozhlasovou stanici nebo HDTV, ale používat také interaktivní televizi. Vysíláme více než 1860 televizních a rozhlasových kanálů, z...

kvalitní lepící pásky

Packface.eu je nová značka pro kvalitní lepící pásky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a polepeny speciální technologií, takže barva má větší výdrž.

Seznam inzerátů - spodek: