Přidat odkaz

Stolní tenis

Stolní tenis

Seznam inzerátů - vršek:

TTC Brandýs nad Labem

Informace o činnosti oddílu stolního tenisu. Soupisky hráčů, termínové listiny, rozpisy tréninků, výsledky soutěží a turnajů, fotografie ze zápasů.

Venkovní pingpongové stoly

Firma JSport se zabývá prodejem, výrobou, rozvozem a montáží venkovních stolů na stolní tenis. Existují venkovní pingpongové stoly, které jsou mohutné a odolné, a také menší vnitřní stoly na stolní...

stůl na stolní tenis Cornilleau

CORNILLEAU - stoly na stolní tenis vysoké kvality, originálního designu na stul-na-stolni-tenis.cz. V naší nabídce naleznete i kompletní příslušenství pro pingpongové stoly francouzské značky Corni...

Vše na stolní tenis - Brno

Provozujeme specializovanou kamennou prodejnu v centru Brna a internetový obchod s potřebami pro stolní tenis. Prodej od Butterfly, Donic, Jolla a dalších světových značek.

Ping pong - taktika a technika

Ping pong na www.ping-pong.xf.cz - taktika ping pongu, technika ping pongu, ankety, pravidla, videa, downloady, testy, online hry, historie a další užitečné informace.

Stolní tenis - informace, vybavení

Informace o oblíbené hře jménem stolní tenis. Poradíme kde výhodně nakoupit vybavení na stolní tenis.

TTC S. Slavkov a TTC Rousínov

Oficiální stránky stolně tenisového klubu TTC S. Slavkov a TTC Rousínov.

Seznam inzerátů - střed:

OREL

STOLMÍ TENIS, VYSOKÉ MÝTO ,PINEC, DOROST, STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁČI ,HERNA, ROBOT,5 STOLŮ

Magazín o Stolním Tenisu

Nejlepši stránka o stolním tenise. Články, rozhovory, extraliga, 1. liga, 2. liga, 3. liga, 4. liga, video, aktualní výsledky ze stolního tenisu. Vse na stolní tenis, pingpong, pinčes, ping-pong...

Stoly na stolní tenis

Vysoce kvalitní stoly na stolní tenis Sponeta jsou určeny jak pro volný čas a zábavu, tak k vrcholovým soutěžím na mezinárodní úrovni.

JSport - stoly na stolní tenis

Společnost J.SPORT se zabývá výrobou, prodejem, rozvozem a montáží venkovních (exteriérových) stolů na stolní tenis, většinou nazývaný ping pong.

Stolní tenis Voděrady

Stránky oddílu stolního tenisu Voděrady. Turnaje, přebory, 2. liga žen, divize, regionální přebory. Fotogalerie.

TTC Brandýs nad Labem

Informace o činnosti oddílu stolního tenisu. Soupisky hráčů, termínové listiny, rozpisy tréninků, výsledky soutěží a turnajů, fotografie ze zápasů.

Seznam inzerátů - spodek: