Přidat odkaz

Kina

Kina

Seznam inzerátů - vršek:

Kino Třeboň

Kino v Třeboni nabízí celoroční promítání téměř každý den. Najdeme je na Masarykově náměstí.

3D Blu-Ray filmy

Filmové novinky na 3D Blu-ray, Blu-ray a DVD. Kupujte DVD, Blu-ray kolekce a speciální 3D Blu-ray filmy na Filmarena.cz. Nakupte filmy v zákazníky prověřeném internetovém

letošní letní kino

Letní kino v Pardubicích provozované Janem Motyčkou bylo schváleno městem.

Kinobox.cz

Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.Kinobox cz - Vše o filmu premiéry, recenze, videa, rozhovory.

Oldřich Kulhánek - Exlibris

Nakladatelství G-DESIGN CZ pro Vás připravuje knihu světoznámého českého grafika Oldřicha Kulhánka s názvem Exlibris.

Kina - najděte si vaše kino

Hledáte kino ve Vašem okolí ? Jste na správném místě. Seznam kin v ČR.

Cinema City

Cinema City - na těchto stránkách najdete program všech multikin společnosti Cinema City v České Republice, kina IMAX a aktuálně promítané filmy. Máte také možnost rezervace lístků on-line....

Bratislavské kiná

Prehžad kín, ktoré sa nacházajú v meste Bratislava. Ku každému kinu sú zobrazené kontaktné informácie a je priložená jednoduchá mapa, ktorá znázorňuje polohu daného kina.

Seznam inzerátů - střed:

Košické kiná

Prehžad kín, ktoré sa nacházajú v meste Košice. Ku každému kinu sú zobrazené kontaktné informácie a je priložená jednoduchá mapa, ktorá znázorňuje polohu daného kina.

Multikina.com - Palace Cinemas, Cinestar

Obsáhlý portál o multikinech v ČR. Naleznete všechna velká kina a jejich programy - Palace Cinemas, Cinestar, Cinema City, Village Cinemas

Cinestar kina

Cinestar - na těchto stránkách najdete program multikin společnosti Cinestar, promítané filmy a možnost zakoupit vstupenky do Cinestaru on-line.

Program kin v ČR

Ucelený přehled programů kin v ČR. Kromě programů se zde také dovíte kde a kdy se daný film hraje. Můžete si přečíst základní informace o filmu samotném nebo se podívat na trailer.

Cinestar Ostrava

Neoficiální stránka věnovaná multikinu Cinestar Ostrava, které najdete v prostorách obchodního domu Futurum v Ostravě a které nabízí několik promítacích sálů evropských parametrů. .

Cinestar Ostrava

Cinestar Ostrava je multikino patřící do jedné z největších sítí v ČR. Přijďte se pobavit s celou rodinou do multikina Cinestar. .

Kultura Uherského Hradiště

Vyražte za kulturou v Uherském Hradišti! Navštivte tuto stránku a hned zjistíte, co se kdy děje. Na jednom místě naleznete programy kin, divadel a také se dozvíte, kam za hudbou a jinými akcemi. Nu...

Seznam inzerátů - spodek: