ALARM KFS, s.r.o.

5.001

Alarm – KFS je vaším spolehlivým partnerem v oblasti ochrany majetku. Naše firma se specializuje na komplexní bezpečnostní řešení, včetně moderních bezpečnostních kamer a spolehlivých alarmových systémů.

IČ:
26749106
DIČ:
CZ26749106
Datum založení
Ing. Roman Foff
Klíčová slova
alarmy, kouřové hlásiče, plynové hlásiče, kamery, kamerové systémy, zabezpečení majetku, ochrana majetku
Rezervace
Platby kartou
Donáška
Skupiny
Bezbariérový přístup
Psi
Parkování
Wifi
Fotky
Otevírací doba
Pondělí
6:00 - 14:00
Úterý
6:00 - 14:00
Středa
6:00 - 14:00
Čtvrtek
6:00 - 14:00
Pátek
6:00 - 14:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno
Detailní popis

S dlouholetými zkušenostmi v oblasti bezpečnosti a tisíci spokojenými klienty jsme známí pro naši důvěryhodnost a kvalitu služeb. Obrťte se na nás, abyste zajistili bezpečnost a ochranu vašeho majetku. Vaše bezpečí je naší prioritou.

Služby

Bezpečnostní Kamery: Nabízíme široký výběr bezpečnostních kamer pro sledování vašich prostorů. Díky našim kamerám budete mít přehled o tom, co se děje kolem vašeho majetku kdykoli a odkudkoliv.

Profesionální Alarmy: Naše alarmové systémy jsou navrženy tak, aby vás okamžitě upozornily na jakýkoli potenciální problém. S naší rychlou odezvou a spolehlivými senzory budete mít klidnou mysl.

Instalace a Servis: Naši odborníci vám pomohou s instalací a nastavením vašeho bezpečnostního zařízení. Navíc jsme tu pro vás s profesionálním servisem a údržbou.

Ochrana Majetku: Bezpečnost a ochrana majetku jsou naší prioritou. Pomáháme chránit váš dům, podnikové prostory a cenné věci.