Přidat odkaz

Bezpečnost

Bezpečnost

Seznam inzerátů - vršek:

M connections s.r.o.

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti požární ochrany. Dodáváme a montujeme protipožární technologie, požární signalizační zařízení i přístupové systémy.

Vysoce reflexní pásek na ruku

Víte, co jsou reflexní materiály? Jsou to materiály, které jsou schopny odrážet světlo až na vzdálenost 200 metrů. Pomáhají ochránit chodce, cyklisty. V nabídce těchto materiálů najdete našívací pá...

AMG Security - Facility Management

AMG Security poskytuje: facility management, upratovacie služby, správa nehnutežností, sbs, strážna služba, bezpečnostná služba, ochrana objektov, Montáž kamerových a zabezpečovacích systémov ......

Beneš – Prodej přístupových systémů

Naše společnost zajiš uje prodej a montáž elektronických zabezpečovacích systémů. Dodáváme požární systémy, přístupové systémy, a systémy pro elektronickou ochranu zboží.

Školení BOZP specializované pro školství

Nabízíme komplexní služby v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, speciálně určené pro mateřské školy, základní školy, střední i vysoké školy. Zabýváme se bezpečnostními a provozními řády, ...

Jablotron alarm

Sme úspešná slovenská firma zaoberajúca sa predajom alarmov, kamerových systémov a príslušenstva. Naša pôsobnos siaha do roku 2001, odkedy sme obslúžili cez eshop 40 tisíc zákazníkov.

LENO Systems, s.r.o.

Prodáváme a montujeme průmyslová vrata, automatické brány a garážová vrata. Nabízíme různé typy vrat podle typu otvírání a elektropohonu. Nabízíme docházkové systémy, elektronické zabezpečení objek...

Kamerové systémy HDCVI

Kamerové systémy HDCVI nabízí HD kvalitu obrazu přenášenou pomocí stávajících koaxiálních rozvodů stanovený pro analogové systémy.

Seznam inzerátů - střed:

Kamerové zabezpečovací systémy Ostrava

Odborný web zaměřený na konzultace a realizace v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémů, záznamových zařízení.

Kamerové systémy a zabezpečovací systémy

Kamerový systém monitoruje zvolené prostory či území prostřednictvím kamer. Bezpečnostní kamery lze využít v obchodních centrech, na benzínových stanicích, kancelářích nebo na veřejném prostranství...

Čerpacé technika

Díky znalostem a zkušenostem, které jsme získali za dobu své dlouholeté působnosti na trhu, Vám můžeme nabídnout profesionální služby a kvalitní produkty v oblasti čerpací techniky.

LIBRABIS - bezpečnostné dvere

Web librabis.sk je prezentačný a reklamný web našej spoločnosti, zaoberajúcej sa predajom, dodávkou a montážou bezpečnostných dverí SECURIDO a EXKLUZIV.

Alarmtel SK s.r.o.

Špecializujeme sa na dodávku, montáž a servis všetkých typov bezpečnostných systémov. Firma ALRMTEL má všetky oprávnenia pre realizáciu bezpečnostných a telekomunikačných systémov.

MATILDA BIS s.r.o. – Ochrana majetku

Nabízíme telekomunikační a zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a osob. Zajistíme napojení na pult centralizované ochrany. Dále dodáme rádiovou a měřící techniku.

Angel Watch - poradenská činnost

Ochrana, prevence a bezpečnost dětí je naším hlavním cílem a prioritou. Angel Watch se specializuje na poradenskou činnost a preventivně bezpečnostní průpravu dětí a mládeže.

Seznam inzerátů - spodek: